نمایش فایل(پاورپوینت نظام سلامت در سوئد)

هزینه درمان در اروپا,بیمه در اروپا,نظام سلامت سوئد,نظام هاي بهداشتي و درماني تطبيقي,بیمه ها در نظام سلامت سوئد,خدمات درمانی در سوئد,راز سلامت سوئدی هاپاورپوینت نظام سلامت در سوئد|35014451|rtj35009538|
در این مطلب از سایت شما فایل با عنوان پاورپوینت نظام سلامت در سوئد را مشاهده می نمایید.

دانلود پاورپوینت با موضوع نظام سلامت در سوئد،در قالب ppt و در 43 اسلاید، قابل ویرایش.

بخشی از متن پاورپوینت:نظام سلامت کشور سوئد:نوع حکومت: سلطنت مشروطه
پایتخت : استکهلم
دین : مسیحی
واحد پول: کرون سوئد
زبان رسمی: سوئدي
متوسط طول عمر (امید به زندگی): 83 سال
جمعیت: 9,415,295 نفر ( 2011)
مساحت : 449,964 کیلومتر مربع
تولید ناخالص داخلی (سرانه قدرت خرید): 47,934 دلار آمریکا سال2010
نرخ بیکاري: 6/5
تولید ناخالص داخلی (نرخ واقعی): 337,893 میلیارد دلار آمریکا 2010
نرخ تورم سالیانه: 4/1

آشنایی با سوئد
سوئد از سال 1995 عضو اتحادیه اروپا است و عضو سازمان ملل متحد است.
شایان ذکر است که سوئدي ها جزو مرفه ترین شهروندان جهان هستند که از کیفیت بالاي زندگی برخوردار می باشند. همچنین کشور سوئد داراي سیستم رفاهی بیمه اي و درمانی پیشرفته اي می باشد.

.متولی نظام سلامت:وزارت سلامت واموراجتماعی :وزیر بهداشت و اموراجتماعی تقریبأ 200 عضو را استخدام می کند در حدود 20 نفراز این افراد بطور سیاسی انتخاب می شوند و 180 نفر از افراد غیر سیاسی انتخاب می شوند. وزیر بهداشت و امور اجتماعی مسوول سیاست گذاری رفاه اجتماعی که شامل(امنیت مالی- خدمات اجتماعی- مراقبت بهداشتی و پزشکی و حقوق کودکان و مردم ناتوان است.
ولوایح مرتبط با سلامت را پیش نویسی نموده و به پارلمان تحویل می دهد. این وزارت قوانین کلی را مشخص نموده و به اجرا در می آورد. سازمان سلامت و رفاه، بخش مرکزی و دولتی است که بر آژانس های سلامت وخدمات آنان نظارت کرده و نقش مشاوره ای خود را ایفا می کند.
و . . .


مطالب دیگر:
دانلود تحقیق در موردجمعیت و نیروی انسانیدانلود تحقیق در موردجمهوری اتریشدانلود تحقیق در موردجنسیت و قیزیولوژی جنسیتدانلود تحقیق در موردجنگ نرم در دهه چهارمدانلود تحقیق در موردجنگ ویت نامدانلود تحقیق در موردجنین شناسیدانلود تحقیق در موردجواناندانلود تحقیق در موردجوانهدانلود تحقیق در موردجوشدانلود تحقیق در موردجوشکاری آرگوندانلود تحقیق در موردجوشکاری با لیزردانلود تحقیق در موردجوشکاری فراصوتیدانلود تحقیق در موردپارامترهاي مهم فيزيکي در آبدانلود تحقیق در موردپانکراتیتدانلود تحقیق در موردپاورپوینت آشنایی با آرامگاه کوروش کبیر و پاسارگاددانلود تحقیق در موردپاورپوینت بررسی تکنولوژي بازشناسي گفتار فارسي با رويکردي به صنعت بانکداريدانلود تحقیق در موردپاورپوینت بررسی سیم پیچی ماشین جریان مستقیمدانلود تحقیق در موردپاورپوینت بررسی طرح ايجاد مراکز توسعه کسب و کار کوچکدانلود تحقیق در موردپاورپوینت بررسی و ارزیابی اصلاح نباتات در مهندسی ژنتیکدانلود تحقیق در موردپاورپوینت بررسی و ارزیابی مديريت توليد و عملياتدانلود تحقیق در موردپاورپوینت تفاوت انسان و مورچهدانلود تحقیق در موردپاورپوینت جامع و کامل درباره مغز و فرآینهای یادگیری با مغزدانلود تحقیق در موردپاورپوینت درباره تورم اسکروتومدانلود تحقیق در موردپاورپوینت درس فیزیک اول دبیرستاندانلود تحقیق در موردپاورپوینت رایگان آزمایشگاه مبانی بیوشیمی-