نمایش فایل(دانلود چگونه توانستم با برگزاری کلاس های مهارت های زندگی و تبیین موضوع در بالا بردن سطح بهداشت و سلامت روان دانش آموزان سهمی داشته باشم)

دانلود چگونه توانستم ,برگزاری کلاس های مهارت های زندگی , تبیین موضوع در بالا بردن سطح بهداشت ,سلامت روان دانش آموزان سهمی داشته باشمدانلود چگونه توانستم با برگزاری کلاس های مهارت های زندگی و تبیین موضوع در بالا بردن سطح بهداشت و سلامت روان دانش آموزان سهمی داشته باشم|40063828|rtj35009538|
در این مطلب از سایت شما فایل با عنوان دانلود چگونه توانستم با برگزاری کلاس های مهارت های زندگی و تبیین موضوع در بالا بردن سطح بهداشت و سلامت روان دانش آموزان سهمی داشته باشم را مشاهده می نمایید.

چكیده

به دلیل این كه اكثریت جمعیت كشور ما را كودكان و نوجوانان مدرسه رو تشكیل می دهند، ضروری است با ایجاد زمینه های مناسب به امر ارتقای بهداشت روانی و سطح سلامت در مدارس پرداخته شود و شرایطی فراهم شود تا مسئولان مدارس، برنامه ریزان، مشاوران، روان شناسان و سایر دست اندر كاران آموزش و پرورش كشور از طریق آشنایی با موضوعات بهداشت روانی، كودكان و نوجوانان را برای دست یابی به روان سالم یاری دهند.

اینجانب … مدیر …. هستم. پژوهش حاضر مربوط به این است كه چگونه می توان با آموزش مهارت ها و روشهای زندگی سلامت روحی و روانی دانش آموزان را تقویت نمود. جامعه آماری دانش آموزان مجتمع امام صادق (ع) روستای کوهانی شهرستان نهاوند بودند. پرسشنامه مورد استفاده برای تعیین منبع كنترل درونی و بیرونی دانش آموزان پرسشنامه منبع كنترل (لونسون) و پرسشنامه مورد استفاده برای تعیین میزان سلامت روان پرسشنامه سلامت عمومی كلدبرگ بود كه ابتدا دو پرسشنامه قبل از اجرای كلاس مهارت های زندگی در اختیار دانش آموزان قرار گرفت و پس از بررسی نتایج این پرسشنامه ها به مدت 4 هفته در هر هفته 2 جلسه مجموعاً 8 جلسه در ماه برای دانش آموزان كلاس مهارت های زندگی برگزار گردید و پس از پایان كلاسها مجدداً آزمون سلامت عمومی كلدبرگ از دانش آموزان انجام گرفت. نتایج حاصل از بررسی های پس آزمون و پیش آزمون نشان دهنده تاثیر مثبت آموزش مهارت های زندگی بر تقویت سلامت روان دانش آموزان بود از نتایج پژوهش می توان در جهت تقویت سلامت روان دانش آموزان در سنین نوجوانی و جوانی در مدارس استفاده نمود و آن را در جامعه نهادینه نمود.


مطالب دیگر:
پاورپوینت سخت کردن شعله ایپاورپوینت صنعت پتروشیمیپاورپوینت عمليات پيمانكاريپاورپوینت عملیات سخت کردن فولاد هاپاورپوینت کاربرد انرژی هسته ای در برقتحقیق بررسی مركز داده Data Centerتحقیق حقوق تجارت الكترونيكتحقیق حقوق تجارت الكترونيك 2تحقیق روشهای حمل كالا در تجارت بين المللیتحقیق نحوه معرفي یک شركت تجاریتحقیق مقام صالح در طرح دعاوي از سوي شركت‌هاي تعاونيتحقیق آشنايي با نظام قضايي آلمانتحقیق ولايت قهري در حقوق ايران و حقوق تطبيقيتحقیق مقايسه اجمالي سيستم‌هاي حقوق اسلام حقوق ايران و فرانسهتحقیق آيين نامه حرفه اي وكلاي دادگستري كشورهاي عضو اتحاديه اروپاپاورپوینت نقش کارت های اعتباری به عنوان ابزارهای تجارت الکترونیکپاورپوینت میرزاکوچک خان جنگلیپاورپوینت در مورد نخاعتحقیق بازداشت موقت و حقوق شهروندی در اروپاتحقیق بحث تطبيقى پيرامون شرط علم در ثبوت حد زناتحقیق بررسي قانون ضد تروريسم انگلستانتحقیق بررسي وضعيت اجاره بدون مدت در حقوق مدني ايرانتحقیق تجربيات كشور ژاپن در رسيدگي غير قضائيتحقیق تحليلي بر شوراي قانون اساسي فرانسهتحقیق تحول پايه هاي اصلي حقوق مدني فرانسه در برخورد با واقعيات